אנו עובדים עם מתנ"ס נווה אליעזר, בי"ס הרן ועוד. ללימודי מוזיקה במחירים משתלמים התקשרו  0723939440

*
*
*
*

מכללת BPM

מכללת BPM

אם מוסיקה אלקטרונית היא התחום שלך, המילים Cuebase, Traktor, Serato שגורים בפיך ולימודי דיג'יי הם בין היתר השאיפה שלך, אנו במכללת BPM נשמח לייעץ לך על קורסים רבים בנושאים הללו, כמו גם בנושאים כגון קריינות רדיו ושלל קורסים מוסיקלים אחרים. עם וותק של שנים רבות בתחום ועם רזומה של תוכניות ב- MTV ישראל, רדיו "הקצה" האינטרנטי ודוגמאות רבות אחרות, אין כל ספק שמכללת BPM תוכל ללמד אותך דבר או שניים בתחום המוסיקה האלקטרונית, אולפנים, רדיו ועוד.

לימודים במכללת BPM והשתלבות בתעשייה

צוות מכללת BPM מאגד בתוכו מגוון מוסיקאים מהשורה הראשונה בסצינת המוסיקה האלטרונית והמוסיקה בכלל בארצנו. כמו כן, ציוד המכללה הוא בין המשוכללים והמעודכנים ביותר בעולם, הן ברכיבים והן בתוכנות, דבר המאפשר לתלמידיה להיות הראשונים ללמוד את כל החידושים העדכניים בתחום. בנוסף, מכללת BPM מסייעת לבוגריה להשתלב בתעשיית המוסיקה האלקטרונית לאחר סיום כל מסלול לימודים. אם הנך מעוניין ללמוד מוסיקה אלקטרונית, קריינות, תפעול אולפן ועוד, אם אתה חדור מוטיבציה להתמקצע בלימודי דיג'יי, להעז, לנסות, להוציא מעצמך סאונד שמעולם לא חלמת שייצא, זה הזמן לפנות אלינו למכללת BPM ואנו נעמוד לרשותך ונתאים לך מסלול לימודים בתחום שהכי מדבר אליך.

צור קשר בטלפון:  או באתר האינטרנט www.bpm-music.com והצטרף אל מאות בוגרינו אשר כבר השתלבו בתעשייה בתחום הסאונד והאלקטרו.