אנו עובדים עם מתנ"ס נווה אליעזר, בי"ס הרן ועוד. ללימודי מוזיקה במחירים משתלמים התקשרו  0723939440

*
*
*
*

מורה לסקסופון תל אביב | 2643034 (072)

מורה לסקסופון תל אביב | 2643034 (072)

התקשרו עכשיו למורה לסקסופון: 2643034 (072)

חולם לדעת לנגן על סקסופון ? בית הספר המקצועי למוסיקה ' בי"ס switch יאתר עבורך מורה לסקסופון בתל אביב ותוכל להגשים את חלומך ולשלוט בכלי תוך זמן לא רב. (למד עוד על מורה לסקסופון בתל אביב דרך 

המורים שלנו מתאימים את שיטת הלימוד לרמת התלמיד. בהתאם, כך גם הכלים עליהם תלמד לנגן . תקבל הכוונה מלאה איזה סקסופון עליך לרכוש או להשכיר כדי להתאימו לרמתך. המורים המלמדים בבית הספר מנגנים על מספר כלים ומגיעים לשיעורי הסקסופון עם הכלי המתאים לשיעור, בהתאם לרמת התלמיד ואופי הלימודים.


המלצה לסקסופון של מתחילים, למשל : סקסופון טנור Wisemann DTS-350 הוא סקסופון טנור איכותי למתחילים. זהו סקסופון טנור ב- Bb. עם F#, פדים וקפיצים איטלקיים ועיטורים בחריטה על גבי הצוואר. הסקסופון מגיע עם נרתיק גב מרופד וכולל פיה וערכת ניקוי.
בוא ללמוד לנגן קטעים של נגני סקסופון גדולים כמו : צ'ארלי פרקר וג'ון קולטריין. מורי בית הספר שלנו יעזרו לך לפתח את כישורי הנגינה המיוחדים שלך, שהרי בחרת דווקא בכלי הנגינה הזה. לימודי תיאוריה, תווים, תרגילים מיוחדים וחוברות עם קטעי נגינה מוכרים (סטנדרטים), יעזרו לך למצוא את האופי המוזיקלי שלך.


החלטת לבחור בסקסופון ? בחירה טובה. אין הרבה נגני סקסופון בנמצא. סקסופוניסטים הם נגנים מבוקשים בהרכבים מוזיקליים רבים ומגוונים ותמיד צריך סקספוניסט טוב כדי להשלים תפקיד בשיר. אם זה במוסיקת ג'אז , בהיפ הופ, פאנקי או בהרכבים של מוסיקה קלה; לסקסופון תפקיד מיוחד בעיבודים של קטעי מוסיקה.


בסוויץ' מחלקות כלי נגינה רבות ושיתופי פעולה מוסיקליים נוצרים בין התלמידים השונים. להקות והרכבים מחפשים תמיד תפקיד לכלי נשיפה ומוצאים מישהו שמנגן על סקסופון ב-switch ומצרפים אותו להרכב. קח נוצרת מוסיקה מעניינת, על ידי חברויות והתחברות בין מוזיקאים שונים. סוויץ' הוא חממה למוסיקאים צעירים ונותן לך אפשרות לבלוט עם הכלי שלך.


למד עוד באתר שלנו : www.switch-music.co.il לגבי מורה לסקסופון בתל אביב והתחל ללמוד כבר עכשיו. תהנה משיעורי סקסופון ברמה גבוהה וברוח טובה ותלמד לפתח את היכולות הטבעיות שלך בנשיפה על כלי הנגינה המעניין הזה, סקסופון.